
Samsung Sm-a037__galaxy A03s 32 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| IMEI# | 3501624004002339 |
| Color | BLACK |
| Model Number | SM-A037__GALAXY A03S |
| Class | MEDIUM |
| Carrier | CRICKET |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | R9TT310520J |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
$114.99
Samsung Sm-a037__galaxy A03s 32 Gb Black Smart Phone—
$114.99
Samsung Sm-a037__galaxy A03s 32 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| IMEI# | 3501624004002339 |
| Color | BLACK |
| Model Number | SM-A037__GALAXY A03S |
| Class | MEDIUM |
| Carrier | CRICKET |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | R9TT310520J |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| IMEI# | 3501624004002339 |
| Color | BLACK |
| Model Number | SM-A037__GALAXY A03S |
| Class | MEDIUM |
| Carrier | CRICKET |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | R9TT310520J |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |


