
Samsung Sm-a156__galaxy A15 5g 128 Gb Blue Smart Phone
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Class | MEDIUM |
| Model Number | SM-A156__GALAXY A15 5G |
| Serial# | R5CX151680M |
| Carrier | AT&T |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 356408517492752 |
| Color | BLUE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Samsung Sm-a156__galaxy A15 5g 128 Gb Blue Smart Phone
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Class | MEDIUM |
| Model Number | SM-A156__GALAXY A15 5G |
| Serial# | R5CX151680M |
| Carrier | AT&T |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 356408517492752 |
| Color | BLUE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Class | MEDIUM |
| Model Number | SM-A156__GALAXY A15 5G |
| Serial# | R5CX151680M |
| Carrier | AT&T |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 356408517492752 |
| Color | BLUE |
Condition
Excellent, pre-owned condition


