
Samsung Sm-a156__galaxy A15 5g 64 Gb Blue Smart Phone
| IMEI# | 359606632006160 |
| Carrier | AT&T |
| Serial# | R5CY50P8DQT |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Class | BASIC |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | BLUE |
| Model Number | SM-A156__GALAXY A15 5G |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Samsung Sm-a156__galaxy A15 5g 64 Gb Blue Smart Phone
| IMEI# | 359606632006160 |
| Carrier | AT&T |
| Serial# | R5CY50P8DQT |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Class | BASIC |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | BLUE |
| Model Number | SM-A156__GALAXY A15 5G |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| IMEI# | 359606632006160 |
| Carrier | AT&T |
| Serial# | R5CY50P8DQT |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Class | BASIC |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | BLUE |
| Model Number | SM-A156__GALAXY A15 5G |
Condition
Very Good, pre-owned condition


