Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Blue Smart Phone
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Carrier | AT&T |
| Serial# | R5GL214TL5N |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| IMEI# | 353751682161386 |
| Color | BLUE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $124.99
-65%$124.99
$43.75More Images
Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Blue Smart Phone
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Carrier | AT&T |
| Serial# | R5GL214TL5N |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| IMEI# | 353751682161386 |
| Color | BLUE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Carrier | AT&T |
| Serial# | R5GL214TL5N |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| IMEI# | 353751682161386 |
| Color | BLUE |
Condition
Very Good, pre-owned condition






