
Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Carrier | METRO PCS |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | BASIC |
| IMEI# | 357455610425881 |
| Serial# | R5CYA1NGMDK |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
$43.75
Original: $124.99
-65%Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Blue Smart Phone—
$124.99
$43.75Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Carrier | METRO PCS |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | BASIC |
| IMEI# | 357455610425881 |
| Serial# | R5CYA1NGMDK |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Carrier | METRO PCS |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | BASIC |
| IMEI# | 357455610425881 |
| Serial# | R5CYA1NGMDK |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |









