
Samsung Sm-s156u 128 Gb Blue Smart Phone
| Class | MEDIUM |
| Serial# | R5CY52CGM7T |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | SM-S156U |
| Color | BLUE |
| IMEI# | 32415379008067 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Carrier | T - MOBILE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Samsung Sm-s156u 128 Gb Blue Smart Phone
| Class | MEDIUM |
| Serial# | R5CY52CGM7T |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | SM-S156U |
| Color | BLUE |
| IMEI# | 32415379008067 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Carrier | T - MOBILE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Class | MEDIUM |
| Serial# | R5CY52CGM7T |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | SM-S156U |
| Color | BLUE |
| IMEI# | 32415379008067 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Carrier | T - MOBILE |
Condition
Very Good, pre-owned condition


