
Samsung Sm-s166v 128 Gb Black Smart Phone
| Serial# | R5CXC02C9WH |
| IMEI# | 352546730561285 |
| Class | BASIC |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Color | BLACK |
| Model Number | SM-S166V |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | VERIZON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Samsung Sm-s166v 128 Gb Black Smart Phone
| Serial# | R5CXC02C9WH |
| IMEI# | 352546730561285 |
| Class | BASIC |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Color | BLACK |
| Model Number | SM-S166V |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | VERIZON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | R5CXC02C9WH |
| IMEI# | 352546730561285 |
| Class | BASIC |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Color | BLACK |
| Model Number | SM-S166V |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | VERIZON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |











