
Samsung Sm-s326dl__galaxy A32 64 Gb Gray Smart Phone
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | RFCR40RS6FK |
| Color | GRAY |
| IMEI# | 351162211049450 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Model Number | SM-S326DL__GALAXY A32 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Samsung Sm-s326dl__galaxy A32 64 Gb Gray Smart Phone
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | RFCR40RS6FK |
| Color | GRAY |
| IMEI# | 351162211049450 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Model Number | SM-S326DL__GALAXY A32 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | RFCR40RS6FK |
| Color | GRAY |
| IMEI# | 351162211049450 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Model Number | SM-S326DL__GALAXY A32 |
Condition
Excellent, pre-owned condition


