
Samsung Sm-s366v 256 Gb Black Smart Phone
| IMEI# | 350987128281908 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Carrier | CRICKET |
| Serial# | RZCYA1KJ3PV |
| Color | BLACK |
| Model Number | SM-S366V |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Class | HIGH |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $219.99
-65%$219.99
$77.00Samsung Sm-s366v 256 Gb Black Smart Phone
| IMEI# | 350987128281908 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Carrier | CRICKET |
| Serial# | RZCYA1KJ3PV |
| Color | BLACK |
| Model Number | SM-S366V |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Class | HIGH |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| IMEI# | 350987128281908 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Carrier | CRICKET |
| Serial# | RZCYA1KJ3PV |
| Color | BLACK |
| Model Number | SM-S366V |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Class | HIGH |
Condition
Excellent, pre-owned condition











