
Samsung Sm-s901u1__galaxy S22 128 Gb Black Smart Phone
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| IMEI# | 357944931295792 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | R5CT44PN43V |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Model Number | SM-S901U1__GALAXY S22 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $114.99
-65%$114.99
$40.25Samsung Sm-s901u1__galaxy S22 128 Gb Black Smart Phone
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| IMEI# | 357944931295792 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | R5CT44PN43V |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Model Number | SM-S901U1__GALAXY S22 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| IMEI# | 357944931295792 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | R5CT44PN43V |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Model Number | SM-S901U1__GALAXY S22 |
Condition
Very Good, pre-owned condition


