Hp (hewlett Packard) 17-ak012nr Amd A9 8 Gb 1 Tb Gray Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Screen size (inches) | 17 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Model Number | 17-AK012NR |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | AMD A9 |
| Manufacturer | HP (HEWLETT PACKARD) |
| Serial# | 8CG8081X1F |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $224.99
-65%$224.99
$78.75Hp (hewlett Packard) 17-ak012nr Amd A9 8 Gb 1 Tb Gray Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Screen size (inches) | 17 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Model Number | 17-AK012NR |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | AMD A9 |
| Manufacturer | HP (HEWLETT PACKARD) |
| Serial# | 8CG8081X1F |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Screen size (inches) | 17 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Model Number | 17-AK012NR |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | AMD A9 |
| Manufacturer | HP (HEWLETT PACKARD) |
| Serial# | 8CG8081X1F |
Condition
Very Good, pre-owned condition










