
Meta Meta Rb Display 0052 64 Gb Black Smart Phone
| Model Number | META RB DISPLAY 0052 |
| Manufacturer | META |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Carrier | |
| Color | BLACK |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| IMEI# | 3B5SBP1H5S07CB |
| Class | HIGH |
| Serial# | 2Y0YBYPH7D0052 |
| Power Adapter | Power Adapter |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| POWER ADAPTER |
| CASE / COVER |
Meta Meta Rb Display 0052 64 Gb Black Smart Phone
| Model Number | META RB DISPLAY 0052 |
| Manufacturer | META |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Carrier | |
| Color | BLACK |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| IMEI# | 3B5SBP1H5S07CB |
| Class | HIGH |
| Serial# | 2Y0YBYPH7D0052 |
| Power Adapter | Power Adapter |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| POWER ADAPTER |
| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | META RB DISPLAY 0052 |
| Manufacturer | META |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Carrier | |
| Color | BLACK |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| IMEI# | 3B5SBP1H5S07CB |
| Class | HIGH |
| Serial# | 2Y0YBYPH7D0052 |
| Power Adapter | Power Adapter |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| POWER ADAPTER |
| CASE / COVER |










