
Samsung Sm-s926u 256 Gb Black Smart Phone
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| IMEI# | 350545260590104 |
| Model Number | SM-S926U |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | R5CWC1BLPVF |
| Class | MEDIUM |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Original: $674.99
-65%$674.99
$236.25Samsung Sm-s926u 256 Gb Black Smart Phone
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| IMEI# | 350545260590104 |
| Model Number | SM-S926U |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | R5CWC1BLPVF |
| Class | MEDIUM |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| IMEI# | 350545260590104 |
| Model Number | SM-S926U |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | R5CWC1BLPVF |
| Class | MEDIUM |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |










