
Acer Anv15-51-57zv Intel Core I5 - 13th Generation 128 Gb 1 Tb Black Laptop
| 10 Key | 10 Key |
| Color | BLACK |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Serial# | 35106199976 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | ANV15-51-57ZV |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | ACER |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 128 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 10 KEY |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CASE / BAG |
Original: $969.99
-65%$969.99
$339.50Acer Anv15-51-57zv Intel Core I5 - 13th Generation 128 Gb 1 Tb Black Laptop
| 10 Key | 10 Key |
| Color | BLACK |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Serial# | 35106199976 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | ANV15-51-57ZV |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | ACER |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 128 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 10 KEY |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CASE / BAG |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 10 Key | 10 Key |
| Color | BLACK |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Serial# | 35106199976 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | ANV15-51-57ZV |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | ACER |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 128 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 10 KEY |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CASE / BAG |







