
Acer N20c1 Intel Core I5 - 10th Generation 8 Gb 256 Gb Black Laptop
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | N20C1 |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | ACER |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Serial# | 14712361434 |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $599.99
-65%$599.99
$210.00Acer N20c1 Intel Core I5 - 10th Generation 8 Gb 256 Gb Black Laptop
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | N20C1 |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | ACER |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Serial# | 14712361434 |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | N20C1 |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | ACER |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Serial# | 14712361434 |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |







