
Acer R752 Intel Core I3 - 8th Generation 4 Gb 64 Gb Black Laptop
| Screen size (inches) | 11 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | ACER |
| Color | BLACK |
| Model Number | R752 |
| Processor Type | Intel Core i3 - 8th Generation |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Serial# | |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $66.99
-65%$66.99
$23.45Acer R752 Intel Core I3 - 8th Generation 4 Gb 64 Gb Black Laptop
| Screen size (inches) | 11 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | ACER |
| Color | BLACK |
| Model Number | R752 |
| Processor Type | Intel Core i3 - 8th Generation |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Serial# | |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 11 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | ACER |
| Color | BLACK |
| Model Number | R752 |
| Processor Type | Intel Core i3 - 8th Generation |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Serial# | |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition







