Acer N20c5 Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Pink Laptop
| Charger | Charger |
| Manufacturer | ACER |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | PINK |
| Serial# | |
| Model Number | N20C5 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Original: $69.99
-65%$69.99
$24.50Acer N20c5 Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Pink Laptop
| Charger | Charger |
| Manufacturer | ACER |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | PINK |
| Serial# | |
| Model Number | N20C5 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Charger | Charger |
| Manufacturer | ACER |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | PINK |
| Serial# | |
| Model Number | N20C5 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |








