
Acer N17q4 Intel Celeron 32 Gb 32 Gb Black Laptop
| Model Number | N17Q4 |
| Charger | Charger |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | ACER |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | NXGVZAA0038410C5147600 |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Original: $69.99
-65%$69.99
$24.50Acer N17q4 Intel Celeron 32 Gb 32 Gb Black Laptop
| Model Number | N17Q4 |
| Charger | Charger |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | ACER |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | NXGVZAA0038410C5147600 |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | N17Q4 |
| Charger | Charger |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | ACER |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | NXGVZAA0038410C5147600 |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |







