
Acer N20q4 Qualcomm Snapdragon 4 Gb 64 Gb Silver Laptop
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | SILVER |
| Model Number | N20Q4 |
| Processor Type | QUALCOMM SNAPDRAGON |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Manufacturer | ACER |
| Serial# | NXAA5AA0041372DE9E7600 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| CHARGER |
Original: $104.99
-65%$104.99
$36.75Acer N20q4 Qualcomm Snapdragon 4 Gb 64 Gb Silver Laptop
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | SILVER |
| Model Number | N20Q4 |
| Processor Type | QUALCOMM SNAPDRAGON |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Manufacturer | ACER |
| Serial# | NXAA5AA0041372DE9E7600 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | SILVER |
| Model Number | N20Q4 |
| Processor Type | QUALCOMM SNAPDRAGON |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Manufacturer | ACER |
| Serial# | NXAA5AA0041372DE9E7600 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| CHARGER |







