
Acer N22q22 Intel Core I5 - 13th Generation 16 Gb 500 Gb Black Laptop
| Manufacturer | ACER |
| Serial# | NHQMAAA00234405A627600 |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | N22Q22 |
| Screen size (inches) | 16 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Original: $774.99
-65%$774.99
$271.25Acer N22q22 Intel Core I5 - 13th Generation 16 Gb 500 Gb Black Laptop
| Manufacturer | ACER |
| Serial# | NHQMAAA00234405A627600 |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | N22Q22 |
| Screen size (inches) | 16 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | ACER |
| Serial# | NHQMAAA00234405A627600 |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | N22Q22 |
| Screen size (inches) | 16 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |







