
Acer N16p1 Intel Celeron 4 Gb Less Than 16 Gb Silver Laptop
| Charger | Charger |
| Model Number | N16P1 |
| Serial# | NXGC2AA01772408F3F7200 |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | ACER |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | SILVER |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Acer N16p1 Intel Celeron 4 Gb Less Than 16 Gb Silver Laptop
| Charger | Charger |
| Model Number | N16P1 |
| Serial# | NXGC2AA01772408F3F7200 |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | ACER |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | SILVER |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Charger | Charger |
| Model Number | N16P1 |
| Serial# | NXGC2AA01772408F3F7200 |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | ACER |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | SILVER |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |







