
Gateway Gwnc214h34-sl Intel Celeron 4 Gb Less Than 16 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 13 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | GWNC214H34-SL |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | GATEWAY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 1GWNC214H34SL0A23H014456 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$28.00
Original: $79.99
-65%Gateway Gwnc214h34-sl Intel Celeron 4 Gb Less Than 16 Gb Silver Laptop—
$79.99
$28.00Gateway Gwnc214h34-sl Intel Celeron 4 Gb Less Than 16 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 13 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | GWNC214H34-SL |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | GATEWAY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 1GWNC214H34SL0A23H014456 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 13 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | GWNC214H34-SL |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | GATEWAY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 1GWNC214H34SL0A23H014456 |
Condition
Very Good, pre-owned condition






