
Gateway Xe310xba Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Serial# | 3VPB9DFAR70949A |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | GATEWAY |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | XE310XBA |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$67.55
Original: $192.99
-65%Gateway Xe310xba Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Gray Laptop—
$192.99
$67.55Gateway Xe310xba Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Serial# | 3VPB9DFAR70949A |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | GATEWAY |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | XE310XBA |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | 3VPB9DFAR70949A |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | GATEWAY |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | XE310XBA |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Very Good, pre-owned condition






