
Gateway Gwtn156-12gr Amd Ryzen 5 4 Gb 128 Gb Green Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | BL9ESAG 362 |
| Model Number | GWTN156-12GR |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | GATEWAY |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 16 |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GREEN |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
$35.00
Original: $99.99
-65%Gateway Gwtn156-12gr Amd Ryzen 5 4 Gb 128 Gb Green Laptop—
$99.99
$35.00Gateway Gwtn156-12gr Amd Ryzen 5 4 Gb 128 Gb Green Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | BL9ESAG 362 |
| Model Number | GWTN156-12GR |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | GATEWAY |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 16 |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GREEN |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | BL9ESAG 362 |
| Model Number | GWTN156-12GR |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | GATEWAY |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 16 |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GREEN |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |






