
Gateway Gwtn141-5bk Intel Celeron N4020 4 Gb 64 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | GWTN141-5BK |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 1GWTN1415BK0E21A002912 |
| Manufacturer | GATEWAY |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 14 |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON N4020 |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| WEBCAM |
$35.00
Original: $99.99
-65%Gateway Gwtn141-5bk Intel Celeron N4020 4 Gb 64 Gb Black Laptop—
$99.99
$35.00Gateway Gwtn141-5bk Intel Celeron N4020 4 Gb 64 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | GWTN141-5BK |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 1GWTN1415BK0E21A002912 |
| Manufacturer | GATEWAY |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 14 |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON N4020 |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| WEBCAM |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | GWTN141-5BK |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 1GWTN1415BK0E21A002912 |
| Manufacturer | GATEWAY |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 14 |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON N4020 |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| WEBCAM |






