
Gateway Gwtn141-1bk Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | GATEWAY |
| Color | BLACK |
| Serial# | GWTN141-1BK20LBM15531 |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | GWTN141-1BK |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
$80.99
Gateway Gwtn141-1bk Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Black Laptop—
$80.99
Gateway Gwtn141-1bk Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | GATEWAY |
| Color | BLACK |
| Serial# | GWTN141-1BK20LBM15531 |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | GWTN141-1BK |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | GATEWAY |
| Color | BLACK |
| Serial# | GWTN141-1BK20LBM15531 |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | GWTN141-1BK |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |






