Gateway Gwnc31514-bl Intel Core I5 - 13th Generation 128 Gb 128 Gb Blue Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | GWNC31514-BL |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | GATEWAY |
| RAM Memory (GB) | 128 GB |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Color | BLUE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | 1GWNC31514BL0A21K100701 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
$47.25
Original: $134.99
-65%Gateway Gwnc31514-bl Intel Core I5 - 13th Generation 128 Gb 128 Gb Blue Laptop—
$134.99
$47.25Gateway Gwnc31514-bl Intel Core I5 - 13th Generation 128 Gb 128 Gb Blue Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | GWNC31514-BL |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | GATEWAY |
| RAM Memory (GB) | 128 GB |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Color | BLUE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | 1GWNC31514BL0A21K100701 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | GWNC31514-BL |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | GATEWAY |
| RAM Memory (GB) | 128 GB |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Color | BLUE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | 1GWNC31514BL0A21K100701 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |







