
Gateway Gwt5c1427-bk Intel Core I5 - 12th Generation 8 Gb 64 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Model Number | GWT5C1427-BK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 10 |
| Serial# | SNV |
| Color | BLACK |
| Processor Type | Intel Core i5 - 12th Generation |
| Manufacturer | GATEWAY |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$64.75
Original: $184.99
-65%Gateway Gwt5c1427-bk Intel Core I5 - 12th Generation 8 Gb 64 Gb Black Laptop—
$184.99
$64.75Gateway Gwt5c1427-bk Intel Core I5 - 12th Generation 8 Gb 64 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Model Number | GWT5C1427-BK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 10 |
| Serial# | SNV |
| Color | BLACK |
| Processor Type | Intel Core i5 - 12th Generation |
| Manufacturer | GATEWAY |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | GWT5C1427-BK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 10 |
| Serial# | SNV |
| Color | BLACK |
| Processor Type | Intel Core i5 - 12th Generation |
| Manufacturer | GATEWAY |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition






