
Gateway Gwtn156-11mc Intel Pentium 4 Gb 256 Gb Green Laptop
Overview
Condition
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Model Number | GWTN156-11MC |
| Color | GREEN |
| Screen size (inches) | 16 |
| Serial# | 8GWTN15611MC0A21F0 |
| Manufacturer | GATEWAY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
$45.50
Original: $129.99
-65%Gateway Gwtn156-11mc Intel Pentium 4 Gb 256 Gb Green Laptop—
$129.99
$45.50Gateway Gwtn156-11mc Intel Pentium 4 Gb 256 Gb Green Laptop
Overview
Condition
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Model Number | GWTN156-11MC |
| Color | GREEN |
| Screen size (inches) | 16 |
| Serial# | 8GWTN15611MC0A21F0 |
| Manufacturer | GATEWAY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Model Number | GWTN156-11MC |
| Color | GREEN |
| Screen size (inches) | 16 |
| Serial# | 8GWTN15611MC0A21F0 |
| Manufacturer | GATEWAY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |






