Hp 14-cb172wm Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Pink Laptop
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 5CD13945RS |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | 14-CB172WM |
| Color | PINK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Original: $34.99
-65%$34.99
$12.25Hp 14-cb172wm Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Pink Laptop
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 5CD13945RS |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | 14-CB172WM |
| Color | PINK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 5CD13945RS |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | 14-CB172WM |
| Color | PINK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |










