
Hp 15-fd0083wm Intel Pentium 4 Gb 128 Gb Red Laptop
| Model Number | 15-FD0083WM |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | 1H843103WF |
| Color | RED |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $199.99
-65%$199.99
$70.00Hp 15-fd0083wm Intel Pentium 4 Gb 128 Gb Red Laptop
| Model Number | 15-FD0083WM |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | 1H843103WF |
| Color | RED |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | 15-FD0083WM |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | 1H843103WF |
| Color | RED |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition









