
Hp 17-da0013dx Intel Core I7 - 13th Generation - Evo Platform 16 Gb 1 Tb Silver Laptop
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 17 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | 17-DA0013DX |
| Processor Type | Intel Core i7 - 13th Generation - Evo Platform |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Color | SILVER |
| 10 Key | 10 Key |
| Serial# | CND4190ZWK |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Manufacturer | HP |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 10 KEY |
| CHARGER |
| WEBCAM |
| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CASE / BAG |
Hp 17-da0013dx Intel Core I7 - 13th Generation - Evo Platform 16 Gb 1 Tb Silver Laptop
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 17 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | 17-DA0013DX |
| Processor Type | Intel Core i7 - 13th Generation - Evo Platform |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Color | SILVER |
| 10 Key | 10 Key |
| Serial# | CND4190ZWK |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Manufacturer | HP |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 10 KEY |
| CHARGER |
| WEBCAM |
| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CASE / BAG |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 17 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | 17-DA0013DX |
| Processor Type | Intel Core i7 - 13th Generation - Evo Platform |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Color | SILVER |
| 10 Key | 10 Key |
| Serial# | CND4190ZWK |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Manufacturer | HP |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 10 KEY |
| CHARGER |
| WEBCAM |
| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CASE / BAG |









