
Hp 17-cn0695ds Intel Celeron 8 Gb 256 Gb Blue Laptop
| Model Number | 17-CN0695DS |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 17 |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CG4021Q4B |
| Color | BLUE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN |
Original: $179.99
-65%$179.99
$63.00Hp 17-cn0695ds Intel Celeron 8 Gb 256 Gb Blue Laptop
| Model Number | 17-CN0695DS |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 17 |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CG4021Q4B |
| Color | BLUE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | 17-CN0695DS |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 17 |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CG4021Q4B |
| Color | BLUE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN |









