
Hp Tpc-q045-22 Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Green Desktop
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | 18WW2Y6T60 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) | OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
| Manufacturer | HP |
| Color | GREEN |
| Model Number | TPC-Q045-22 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
Hp Tpc-q045-22 Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Green Desktop
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | 18WW2Y6T60 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) | OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
| Manufacturer | HP |
| Color | GREEN |
| Model Number | TPC-Q045-22 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | 18WW2Y6T60 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) | OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
| Manufacturer | HP |
| Color | GREEN |
| Model Number | TPC-Q045-22 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |









