Hp Stream Intel Core I3 - 2nd Generation 4 Gb 64 Gb Blue Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | STREAM |
| Serial# | 5CG4252Z2W |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | Intel Core i3 - 2nd Generation |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $198.99
-65%$198.99
$69.65Hp Stream Intel Core I3 - 2nd Generation 4 Gb 64 Gb Blue Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | STREAM |
| Serial# | 5CG4252Z2W |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | Intel Core i3 - 2nd Generation |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | STREAM |
| Serial# | 5CG4252Z2W |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | Intel Core i3 - 2nd Generation |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition










