
Hp Rtl8822ce Amd A10 4 Gb Less Than 16 Gb Silver Laptop
| Color | SILVER |
| Serial# | Q21C |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | RTL8822CE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | AMD A10 |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
Hp Rtl8822ce Amd A10 4 Gb Less Than 16 Gb Silver Laptop
| Color | SILVER |
| Serial# | Q21C |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | RTL8822CE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | AMD A10 |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | SILVER |
| Serial# | Q21C |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | RTL8822CE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | AMD A10 |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |









