
Hp Rtl8852be Intel Core I3 - 12th Generation 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | RTL8852BE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | 5CD4512DWG |
| Color | GRAY |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| 10 Key | 10 Key |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| 10 KEY |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
Hp Rtl8852be Intel Core I3 - 12th Generation 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | RTL8852BE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | 5CD4512DWG |
| Color | GRAY |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| 10 Key | 10 Key |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| 10 KEY |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | RTL8852BE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | 5CD4512DWG |
| Color | GRAY |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| 10 Key | 10 Key |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| 10 KEY |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |









