Motorola Moto G 5g 2024 128 Gb Gray Smart Phone
Overview
Condition
| Model Number | MOTO G 5G 2024 |
| Carrier | METRO PCS |
| Serial# | ZN3224772Z |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| IMEI# | 356645504832835 |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | BASIC |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$19.25
Original: $54.99
-65%Motorola Moto G 5g 2024 128 Gb Gray Smart Phone—
$54.99
$19.25Motorola Moto G 5g 2024 128 Gb Gray Smart Phone
Overview
Condition
| Model Number | MOTO G 5G 2024 |
| Carrier | METRO PCS |
| Serial# | ZN3224772Z |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| IMEI# | 356645504832835 |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | BASIC |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | MOTO G 5G 2024 |
| Carrier | METRO PCS |
| Serial# | ZN3224772Z |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| IMEI# | 356645504832835 |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | BASIC |
Condition
Very Good, pre-owned condition








