
Motorola Xt2271-5 32 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Model Number | XT2271-5 |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Serial# | ZY22JL27P6 |
| Class | BASIC |
| Carrier | METRO PCS |
| IMEI# | 353868592964483 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$69.99
Motorola Xt2271-5 32 Gb Blue Smart Phone—
$69.99
Motorola Xt2271-5 32 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Model Number | XT2271-5 |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Serial# | ZY22JL27P6 |
| Class | BASIC |
| Carrier | METRO PCS |
| IMEI# | 353868592964483 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | XT2271-5 |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Serial# | ZY22JL27P6 |
| Class | BASIC |
| Carrier | METRO PCS |
| IMEI# | 353868592964483 |
Condition
Excellent, pre-owned condition







