
Motorola Xt2131-1 128 Gb Green Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | XT2131-1 |
| IMEI# | 356611285849117 |
| Class | BASIC |
| Carrier | METRO PCS |
| Serial# | ZY22DT3V2T |
| Color | GREEN |
| Manufacturer | MOTOROLA |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$89.99
Motorola Xt2131-1 128 Gb Green Smart Phone—
$89.99
Motorola Xt2131-1 128 Gb Green Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | XT2131-1 |
| IMEI# | 356611285849117 |
| Class | BASIC |
| Carrier | METRO PCS |
| Serial# | ZY22DT3V2T |
| Color | GREEN |
| Manufacturer | MOTOROLA |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | XT2131-1 |
| IMEI# | 356611285849117 |
| Class | BASIC |
| Carrier | METRO PCS |
| Serial# | ZY22DT3V2T |
| Color | GREEN |
| Manufacturer | MOTOROLA |
Condition
Excellent, pre-owned condition







