Motorola Moto G Play 64 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Class | MEDIUM |
| Carrier | CRICKET |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | ZT4228JQ3Z |
| Model Number | MOTO G PLAY |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| IMEI# | ZT4228JQ3Z |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$22.75
Original: $64.99
-65%Motorola Moto G Play 64 Gb Black Smart Phone—
$64.99
$22.75Motorola Moto G Play 64 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Class | MEDIUM |
| Carrier | CRICKET |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | ZT4228JQ3Z |
| Model Number | MOTO G PLAY |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| IMEI# | ZT4228JQ3Z |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Class | MEDIUM |
| Carrier | CRICKET |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | ZT4228JQ3Z |
| Model Number | MOTO G PLAY |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| IMEI# | ZT4228JQ3Z |
Condition
Excellent, pre-owned condition








