
Motorola Moto G Stylus 5g - 2024 128 Gb Gold Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 352157651455075 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Serial# | ZD222P78BJ |
| Class | MEDIUM |
| Color | GOLD |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Model Number | MOTO G STYLUS 5G - 2024 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$59.50
Original: $169.99
-65%Motorola Moto G Stylus 5g - 2024 128 Gb Gold Smart Phone—
$169.99
$59.50Motorola Moto G Stylus 5g - 2024 128 Gb Gold Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 352157651455075 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Serial# | ZD222P78BJ |
| Class | MEDIUM |
| Color | GOLD |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Model Number | MOTO G STYLUS 5G - 2024 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 352157651455075 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Serial# | ZD222P78BJ |
| Class | MEDIUM |
| Color | GOLD |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Model Number | MOTO G STYLUS 5G - 2024 |
Condition
Very Good, pre-owned condition







