
Motorola Xt2615-2 64 Gb Blue Smart Phone
| Carrier | CRICKET |
| Serial# | SA79A6R8J9 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Color | BLUE |
| Model Number | XT2615-2 |
| Class | MEDIUM |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| IMEI# | 352045880984413 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Original: $129.99
-65%$129.99
$45.50Motorola Xt2615-2 64 Gb Blue Smart Phone
| Carrier | CRICKET |
| Serial# | SA79A6R8J9 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Color | BLUE |
| Model Number | XT2615-2 |
| Class | MEDIUM |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| IMEI# | 352045880984413 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Carrier | CRICKET |
| Serial# | SA79A6R8J9 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Color | BLUE |
| Model Number | XT2615-2 |
| Class | MEDIUM |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| IMEI# | 352045880984413 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |







