Motorola Xt2271-5 32 Gb Blue Smart Phone
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Serial# | ZY22J49LFR |
| Color | BLUE |
| IMEI# | null |
| Model Number | XT2271-5 |
| Carrier | METRO PCS |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional featuresOriginal: $119.99
-65%$119.99
$42.00Motorola Xt2271-5 32 Gb Blue Smart Phone
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Serial# | ZY22J49LFR |
| Color | BLUE |
| IMEI# | null |
| Model Number | XT2271-5 |
| Carrier | METRO PCS |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional featuresProduct Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Serial# | ZY22J49LFR |
| Color | BLUE |
| IMEI# | null |
| Model Number | XT2271-5 |
| Carrier | METRO PCS |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features







