Motorola Sn304ae 64 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Carrier | CRICKET |
| IMEI# | 354266480154615 |
| Model Number | SN304AE |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | SN304AEC00013712 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Class | MEDIUM |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$19.25
Original: $54.99
-65%Motorola Sn304ae 64 Gb Black Smart Phone—
$54.99
$19.25Motorola Sn304ae 64 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Carrier | CRICKET |
| IMEI# | 354266480154615 |
| Model Number | SN304AE |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | SN304AEC00013712 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Class | MEDIUM |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Carrier | CRICKET |
| IMEI# | 354266480154615 |
| Model Number | SN304AE |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | SN304AEC00013712 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Class | MEDIUM |
Condition
Excellent, pre-owned condition








