
Acer 4002709 Intel Core I5 - 13th Generation 8 Gb 500 Gb Black Laptop
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Manufacturer | ACER |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | BLACK |
| Model Number | 4002709 |
| Serial# | NHU0NAA00352521DDA7600 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Original: $205.99
-65%$205.99
$72.10Acer 4002709 Intel Core I5 - 13th Generation 8 Gb 500 Gb Black Laptop
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Manufacturer | ACER |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | BLACK |
| Model Number | 4002709 |
| Serial# | NHU0NAA00352521DDA7600 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Manufacturer | ACER |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | BLACK |
| Model Number | 4002709 |
| Serial# | NHU0NAA00352521DDA7600 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |








