
Acer Ag14-71p-57l1 Intel Core I5 - 13th Generation 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Color | SILVER |
| Model Number | AG14-71P-57L1 |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Serial# | 503007627223 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | ACER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CASE / BAG |
| TOUCHSCREEN |
Original: $259.99
-65%$259.99
$91.00Acer Ag14-71p-57l1 Intel Core I5 - 13th Generation 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Color | SILVER |
| Model Number | AG14-71P-57L1 |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Serial# | 503007627223 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | ACER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CASE / BAG |
| TOUCHSCREEN |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Color | SILVER |
| Model Number | AG14-71P-57L1 |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Serial# | 503007627223 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | ACER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CASE / BAG |
| TOUCHSCREEN |








