
Acer Anv15-51-515p Intel Core I5 - 13th Generation 1 Gb 500 Gb Black Laptop
| Serial# | NHQN8AA00443918E307600 |
| Model Number | ANV15-51-515P |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | ACER |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 1 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Webcam | Webcam |
| Color | BLACK |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
Acer Anv15-51-515p Intel Core I5 - 13th Generation 1 Gb 500 Gb Black Laptop
| Serial# | NHQN8AA00443918E307600 |
| Model Number | ANV15-51-515P |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | ACER |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 1 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Webcam | Webcam |
| Color | BLACK |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | NHQN8AA00443918E307600 |
| Model Number | ANV15-51-515P |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | ACER |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 1 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Webcam | Webcam |
| Color | BLACK |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |








