
Acer Cb315-3h-c2c3 Intel Celeron 4 Gb Less Than 16 Gb Silver Laptop
| Screen size (inches) | 16 |
| Serial# | NXHKBAA002139073467611 |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Model Number | CB315-3H-C2C3 |
| Manufacturer | ACER |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| WEBCAM |
Original: $64.99
-65%$64.99
$22.75Acer Cb315-3h-c2c3 Intel Celeron 4 Gb Less Than 16 Gb Silver Laptop
| Screen size (inches) | 16 |
| Serial# | NXHKBAA002139073467611 |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Model Number | CB315-3H-C2C3 |
| Manufacturer | ACER |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| WEBCAM |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 16 |
| Serial# | NXHKBAA002139073467611 |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Model Number | CB315-3H-C2C3 |
| Manufacturer | ACER |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| WEBCAM |








