
Acer Cb315-3h Intel Pentium 4 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Manufacturer | ACER |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | CB315-3H |
| Color | SILVER |
| Serial# | NXHKBAA002125114CA7611 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $119.99
-65%$119.99
$42.00Acer Cb315-3h Intel Pentium 4 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Manufacturer | ACER |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | CB315-3H |
| Color | SILVER |
| Serial# | NXHKBAA002125114CA7611 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Manufacturer | ACER |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | CB315-3H |
| Color | SILVER |
| Serial# | NXHKBAA002125114CA7611 |
Condition
Excellent, pre-owned condition








